• Příručka kurzu domácí léčby bylinnými prostředky

Synopse Kurzu domácí léčby bylinnými prostředky

Kurz domácí léčby bylinnými prostředky byl navržen tak, aby posílil vaše znalosti a sebedůvěru, nutnou k léčení téměř všech běžných zdravotních problémů. Tento kurz je vhodný pro každého, kdo chce vzít své zdraví do svých rukou, a kdo chce získat správné informace, vzdělání a nezávislost. Tento výtečný kurz pojednává o mnohých důležitých konceptech přírodního bylinkového lékařství. Dokonce i zkušení přírodní léčitelé používají tyto koncepty k úspěšnému léčení.

Prosíme o poplatek €99.90 platební kartou.

Stáhněte Příručku kurzu.

Akreditace

Kurzy Bylinkářské studijní akademie jsou zplnomocněny Akreditační radou Americké společnosti lékařů, praktikujících bezdrogovou léčbu. Profesionální akreditace dává vzdělávacím institucím veřejné uznání a potvrzení vysokého standardu kvality. Profesionální akreditace ujištuje studenty, že instituce, kterou si vybrali ke studiu, má dobrou pověst a poskytuje špičkové vzdělání.

KRÁTKÉ KURZY

 • PATRICKŮV KRÁTKÝ BYLINKÁŘSKÝ KURZ – ZÁŽÍVACÍ ÚSTROJÍ
 • Tento krátký kurz o zažívacím ústrojí těla a jeho onemocnění je navržen speciálně pro zdokolení vašich znalostí a osobního rozvoje. Dá vám stručný popis o tom, jak zažívací ústrojí funguje, a popíše specifická onemocnění, která jsou s ním spojena. V tomto kurzu se dozvíte, které bylinky mohou pomoci k léčbě těchto onemocnění: nechutenství, dětská kolika, nadýmání, zácpa, nadbytečné větry, netolerance na jídlo, otrava jídlem, žlučníkové kameny, problémy s dásněmi, hemoroidy, žáha, syndrom dráždivého tračníku (SDT), ústní vřídky, bolest žaludku, nadbytečná/nedostatečná kyselost žaludku, červy.

  Některé z bylinek, o kterých se v kurzu jedná: fenykl, máta peprná, heřmánek, tužebník jilmový, medunka, lékořice, ibišek, měsíček, šalvěj, tymián, zázvor.

  .
  .

  Tento kurz můžete zakoupit jako svou referenční příručku a můžete ho číst ve svém volném čase. Nejsou v něm otázky na zodpovědění, ani zkoušky na konci kurzu – ale je na celý život!

  Kurz obsahuje i Patrickovu unikátní Tabulku zásaditých/kyselinných potravin, která vám poskytne cenné informace.

 • 19,95
 • PATRICKŮV KRÁTKÝ BYLINKÁŘSKÝ KURZ – PÉČE O PLETˇ
 • Tento krátký kurz péče o pletˇ je speciálně navržen pro zdokonalení vašich vědomostí a osobního rozvoje. Nastíní výhody bylinné léčby pro různé typy pleti a její péči, posuzuje běžné kožní kondice a doporučuje vhodnou bylinnou léčbu.
  Patrickův kurz vám poskytne informace o bylinné léčbě pro vlasy a pokožku hlavy, o bylinných koupelích a aromaterapii.
  Zda máte normální, suchou, mastnou nebo citlivou pletˇ, dozvíte se více o tom, jak o ní pečovat.

  Toto jsou, mezi jinými, kondice a onemocnění, o kterých se v kurzu jedná: ekzém, akné, nežity, opary, pásový opar, vyrážky, spálení sluncem, plísnové infekce.

  Bylinky a masti, které se v kurzu popisují: aloe vera, třezalka, levandule, medunková mast, česnek, zázvor, propolis, měsíček, kostival, přeslička, éterické oleje.

  Tento kurz můžete zakoupit jako svou referenční příručku a můžete ho číst ve svém volném čase. Nejsou v něm otázky na zodpovědění, ani zkoušky na konci kurzu – ale je na celý život!

  Kurz obsahuje i Patrickovu unikátní Tabulku zásaditých/kyselinných potravin, která vám poskytne cenné informace.

 • 19,95